Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Artur Dysretny (2176 niezalogowanych)
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
ależ Violka ,żadnego zabijania .Po prosty pigułka gwałtu - bagażnik - 100e dla pogranicznika z Kaliningradu - zwiedzanie Rosjii gratis
3 miechy urlopu jak nic
jeśli powiadamianie służb nic nie daje, a jest taka możliwosc trzeba wziąc się w garśc i to zrobic, przeciez ta suka może tego dzieciaka zabic .I co pani blondi powie że wysyłała tam pracownika 2 razy i wszystko bylo ok ? i że to taka szanowana rodzina ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Patologia bo ojciec nie ma żadnego wpływu.
Z drugiej strony ile jest takich związków gdzie jedna ze stron dominuje bezwzględnie nad drugą? A tamta nie jest w stanie bądź nie chce czegoś samemu zmienić. Poruszyło nas bo zbiera za głupotę dziecko ale wg mnie to błąd jest w relacji ojciec-matka i tam by to trzeba było jakoś rozwiązać.
Natomiast rozwiązania siłowe są może skuteczne ale jak wyjdzie na jaw to odpowiada się za człowieka a nie za świnię
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Matka nie przedstawia tutaj jakichkolwiek pozytywnych rokowan.Przed kamera przyznaje,ze "rozumie nagrania" ale nie jest pewna czy to jej glos ...Rozdwojenie jazni?Gruba baba "z urzedu" przed kamera udaje ,ze jest poruszona i zawiadomila sad....Sprawa w tym reportazu jest tak zakrecona,ze pewnie zainstalowanie kamer i urzadzenie "Big Brothera" w tym domu niewiele by wyjasnila....I jak ypsylon1 zauwazyl:
to błąd jest w relacji ojciec-matka i tam by to trzeba było jakoś rozwiązać

..bo bardzo ciezko uwierzyc w to,ze przed pazdziernikiem bylo rozowo i sielankowo....
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
problem relacji ojciec-matka... Dobre sobie...

Ta istota (kobieta nie moge jej nazwac) wyladowuje swoj stres na dziecku. Nawet jezeli dzieci daja czesto w kosc sa na boga inne sposoby wychowywania.
Na stresa powinna wziasc porzadny rozped i baranka w sciane.
Lecz ona jest przeciez niewinna... brnie w dziwne tlumaczenia, a to zmontowane, a to nie wiem czy to moj glos i pewnie niedlugo stwierdzi ze to glos jej bylego meza razem z kolega.

Mam tylko gleboka nadzieje, ze po naglosnieniu sprawy w mediach przemysli swe postepowanie (o ile jest do tego zdolna) i skieruje sie na leczenie
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Dzisiaj o 19 50 w "Uwadze" na tvn będzie na ten temat.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Przerazajace...poprostu brak slow A caly system chyba jeszcze gorszy od tej wypaczonej matki...Nikt nie patrzy na krzywde dziecka.....SZOK
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Nie mam polskiej telewizji, ale reportaż obejrzałam.
Uczucia mieszane...

uwaga.tvn.pl/45413,wideo,246232,terroryz...ziecko,reportaz.html
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Ten materiał mnie wkur... ja osobiscie bym taka matke przez oknno z 5 pietra wyrzucił, ojciec kretyn bo taki fakt. Ja sam zostałem wychowany średnio przynajmniej tak uważam ale tam to bym zrobił teksańska masakre piłą mechaniczną))
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
".. gdyby to moja ex tak sie zachowywala to bym ja chyba w kiblu podtopil.."
"... ja osobiscie bym taka matke przez oknno z 5 pietra wyrzuci"
"Na stresa powinna wziasc porzadny rozped i baranka w sciane."


Rzeczywiście jesteście lepsi od niej...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiem ze forum jest do dyskusij
ale moze niech kazdy chowa swoje dzieci jak chce
wasze dzieci nie slyszaly do 18 roku zycia kurwa czy skurwysyn
nie mowie ze od was ale wogole
albo niech policja zabierze go do domu dziecka
bedzie mial mniej drastyczne przezycia i nie bedzie
mial traumy z dziecinstwa
albo jak ktos pisal zabic mu ta matke niech sie dziecko nie meczy
Zgłoś wpis


Bliżej nas